O nás

JSME SKUPINA PROFESIONÁLŮ S VELKOU ŘADOU KVALIFIKACÍ V OBORU ELEKTRO I MIMO NĚJ

Podnikání jsme zahájili v roce 2008 z důvodu poptávky po našich službách.
Naší doménou je řešení komplikovaných instalací a hledání řešení speciálních instalací a to nejen v průmyslu, ale i v komerčním odvětví.

Postupem času jsme si zajistili zákazníky mezi několika facility společnostmi, například P3 Logistic Parks, Arridere a nebo Strabag. Prostřednictvím těchto firem jsme získali bohaté zkušenosti nejen v průmyslových instalacích, ale i v kancelářských rozvodech včetně datových sítí.

Naše odbornosti jsme na přelomu roku 2020 posunuli dále a doplnili jsme své dovednosti a specializace o certifikace na automatizační systémy značky Loxone, se kterými zákazníkům nenabízíme jen profesionální smart home systém, ale také speciální instalace v podobě řízení provozů moderních hotelů a podobně. Aktuálně řídíme celou řadu speciálních projektů pro firmy Skanska, Ekotech či Český telekomunikační úřad.

Naše další kvalifikace sahají do všech oborů spojených s kompletní dodávkou energetiky pro budovy. Vlastníme odbornost na kamerové systémy, požární bezpečnostní řešení, zabezpečovací systémy, fotovoltaické elektrárny, nabíjecí stanice pro elektromobily, audio / video technologie a datové sítě.

Naší doménou je řešení komplikovaných instalací, a hledání řešení speciálních instalací a to nejen v průmyslu, ale i v komerčním odvětví.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku elektroinstalace, smart home řešení společně s fotovoltaickou elektrárnou, tepelným čerpadlem, klimatizací až po rekuperační jednotky na klíč.

Náš tým:

Centrální mail firmy IDB a IDB Solar
E-mail: obchod@idb-solar.cz
Telefon: 734 363 388

REFERENCE

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří:

zákazník Alza
zákazník Mall
zákazník Uwe 2
Logo Fresenius Kabi
Logo 5
zákazník Karlin Group
zákazník IKEA
zákazník RITUALS
zákazník SAZKA
zákazník Levné knihy
zákazník CZC
zákazník Arridere
zákazník Wavin
zákazník P3 Logistic Park
zákazník STRABAG
zákazník Comgate
zákazník Footshop
zákazník PNS
zákazník Gumex
zákazník Barvy a Laky