Chytrá retenční nádrž s Loxone

Retenční nádrž s Loxone: Víc než jen úložiště vody

Retenční nádrž je skvělý způsob, jak zadržet dešťovou vodu a využít ji pro zálivku zahrady nebo splachování toalety. Ale co když by vaše nádrž dokázala ještě víc? S inteligentním systémem Loxone získáte nad svou retenční nádrží plnou kontrolu a otevřou se vám nové možnosti úspor a efektivity.

Priority podle hladiny: Voda tam, kde je potřeba

S Loxone můžete nastavit priority pro využití vody z nádrže. Například, pokud je hladina nízká, systém upřednostní splachování před zálivkou. Naopak, při dostatku vody se postará o vaši zahradu. Loxone sleduje hladinu vody v nádrži a automaticky rozhoduje, jak ji nejlépe využít.

Chytré čerpání: Šetřete energii i peníze

Loxone dokáže také optimalizovat čerpání vody ze studny do nádrže. Systém sleduje ceny elektřiny a spustí čerpadlo pouze v době nízkého tarifu. Pokud máte fotovoltaiku, Loxone navíc dokáže využít přebytky energie k čerpání vody, čímž maximalizujete úspory.

Využijte retenční nádrž naplno: Více možností s Loxone

Loxone nabízí celou řadu dalších funkcí pro chytrou retenční nádrž. Můžete například nastavit automatické zavlažování podle předpovědi počasí, sledovat spotřebu vody nebo dostávat upozornění na nízkou hladinu v nádrži. S Loxone získáte komplexní přehled o své retenční nádrži a můžete ji využívat efektivněji než kdy dřív.

S Loxone a chytrou retenční nádrží získáte:

  • Optimalizované využití dešťové vody: Loxone zajistí, že voda bude vždy tam, kde je nejvíce potřeba.
  • Úsporu energie a peněz: Chytré čerpání a využití přebytků z fotovoltaiky snižují náklady.
  • Komplexní přehled a kontrolu: Sledujte hladinu vody, spotřebu a ovládejte vše na dálku.
  • Ekologické řešení: Šetřete pitnou vodu a přispějte k udržitelnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *