Zabezpečení domu s Loxone

Zabezpečení domu s Loxone: Více než jen alarm

Bezpečnost domova je pro každého z nás zásadní. S inteligentním systémem Loxone získáte nejen spolehlivý alarm, ale také komplexní ochranu, která vám zajistí klidný spánek, ať už jste doma nebo na dovolené.

Víceúčelová čidla pro maximální ochranu

Loxone využívá pohybová čidla a dveřní kontakty nejen pro ovládání chytré domácnosti, ale také jako součást zabezpečovacího systému. Pohybová čidla detekují nežádoucí pohyb v místnostech a chodbách, zatímco dveřní a okenní kontakty hlídají otevření a zavření oken a dveří. Speciální okenní klika Loxone navíc obsahuje tříštivý senzor, který okamžitě spustí alarm při rozbití skla.

Propojení s PCO a simulace přítomnosti

Pro ještě vyšší úroveň zabezpečení můžete Loxone propojit s pultem centrální ochrany (PCO) společnosti Jablotron. V případě narušení bezpečnosti tak budete okamžitě informováni a na místo může být vyslána zásahová jednotka. Unikátní funkcí Loxone je také simulace přítomnosti, kdy systém náhodně rozsvěcí a zhasíná světla, čímž odradí případné zloděje.

Komplexní zabezpečení a chytrá domácnost v jednom

Loxone nabízí mnohem více než jen zabezpečení. Jedná se o komplexní systém pro chytrou domácnost, který vám umožní ovládat osvětlení, topení, žaluzie, multimédia a další zařízení. Vytvářejte vlastní scénáře a automatizace pro maximální pohodlí a úsporu energie.

S Loxone a chytrým zabezpečením získáte:

  • Spolehlivou ochranu vašeho majetku: Detekce pohybu, kontrola oken a dveří, propojení s PCO.
  • Klid a pocit bezpečí: Simulace přítomnosti a okamžité upozornění na narušení bezpečnosti.
  • Komfort a úsporu energie: Inteligentní ovládání domácnosti a automatizace.
  • Flexibilitu a možnost rozšíření: Loxone systém lze snadno přizpůsobit vašim potřebám a postupně rozšiřovat o další funkce.

Chraňte svůj domov s inteligentním zabezpečovacím systémem Loxone a užívejte si klidný spánek i na dovolené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *