Chytrý bazén s Loxone Aquastar

Loxone Aquastar: Váš bazén pod kontrolou jako nikdy předtím

Toužíte po dokonale čistém a příjemně temperovaném bazénu bez zbytečné práce? S inteligentním systémem Loxone Aquastar se váš sen stane skutečností. Tento revoluční systém přináší plně automatické a inteligentní ovládání bazénové techniky, které vám ušetří čas, peníze i starosti.

Šesticestný ventil Aquastar: Srdce chytrého bazénu

Jádro systému Loxone Aquastar tvoří šesticestný ventil, který umožňuje precizní řízení všech funkcí bazénu. Filtrace, zpětný proplach, cirkulace, vypouštění, zazimování – vše probíhá automaticky a přesně podle vašich představ. Díky tomu bude voda ve vašem bazénu vždy křišťálově čistá a připravená k osvěžení.

Integrace a ovládání: Vše pod kontrolou z jednoho místa

Loxone Aquastar se snadno propojí s dalšími prvky chytré domácnosti Loxone. Můžete tak sledovat a ovládat teplotu vody, filtraci, osvětlení, zakrytí bazénu, protiproud a další funkce z jednoho místa – pomocí intuitivní aplikace ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. A to odkudkoliv na světě!

Jednoduchá instalace a flexibilní rozšíření

Díky předpřipravenému funkčnímu bloku a bezdrátové technologii Loxone Air je instalace a zprovoznění systému Aquastar otázkou několika minut. Navíc můžete systém kdykoliv rozšířit o další funkce a prvky podle svých potřeb a přání.

S Loxone Aquastar získáte:

  • Dokonalou péči o bazén: Automatická filtrace, regulace teploty, čištění a další funkce zajistí křišťálově čistou vodu a optimální podmínky pro koupání.
  • Maximální pohodlí: Ovládejte svůj bazén odkudkoliv a kdykoliv pomocí intuitivní aplikace.
  • Úsporu času a peněz: Automatizace údržby a optimalizace provozu snižují náklady a šetří váš čas.
  • Flexibilitu a budoucnost: Systém Loxone Aquastar je připraven na budoucí rozšíření a nové technologie.

Užijte si svůj bazén naplno s Loxone Aquastar – inteligentním systémem pro dokonalou péči a maximální pohodlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *