Ovládejte i spotřebiče Bosch a Siemens

Loxone a Home Connect: Inteligentní domácnost na nové úrovni

Loxone, přední poskytovatel řešení pro chytré domácnosti, přichází s novou integrací, která potěší všechny milovníky moderních technologií. Díky propojení s platformou Home Connect můžete nyní ovládat i své spotřebiče Bosch a Siemens přímo z aplikace Loxone.

Chytrá kuchyně pod kontrolou

Integrace Home Connect otevírá nové možnosti pro vaši kuchyni. Zapněte troubu ještě před příchodem domů, aby byla večeře připravena včas. Zkontrolujte, zda je myčka již hotová, nebo nechte kávovar připravit váš oblíbený nápoj. Všechny tyto funkce a mnohem více máte nyní na dosah ruky díky Loxone.

Upozornění a automatizace pro vaše pohodlí

Loxone vám nejen umožní ovládat spotřebiče na dálku, ale také vás bude informovat o jejich stavu. Dostávejte upozornění na telefon, hodinky nebo prostřednictvím hlasového oznámení, když je například pračka hotová, trouba předehřátá nebo lednice otevřená. Navíc můžete nastavit automatizace, které vám usnadní život – například automatické odvětrání po skončení vaření nebo spuštění sušičky po vyprání.

Kompletní kontrola nad vaší domácností

S integrací Home Connect získáváte kompletní kontrolu nad celou svou domácností. Ovládejte osvětlení, topení, klimatizaci, zabezpečení, multimédia a nyní i vaše spotřebiče Bosch a Siemens z jednoho místa. Vytvářejte vlastní scénáře a automatizace, které vám ušetří čas a energii a přinesou do vašeho života více pohodlí a radosti.

S Loxone a Home Connect získáte:

  • Kompletní ovládání domácnosti: Ovládejte všechny své spotřebiče a systémy z jednoho místa.
  • Chytré upozornění a automatizace: Buďte informováni o všem důležitém a nechte Loxone pracovat za vás.
  • Pohodlí a úsporu času: Ušetřete čas a energii díky inteligentním funkcím a automatizacím.
  • Moderní a inovativní řešení: Využijte nejnovější technologie pro svůj domov.

Otevřete dveře do světa inteligentní domácnosti s Loxone a Home Connect.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *