Loxone a quadral

Loxone a quadral: Dokonalý zvuk pro váš chytrý domov

Loxone, přední inovátor v oblasti chytré domácnosti, spojil síly s renomovaným výrobcem audio techniky quadral, aby vám přinesl dokonalý zvukový zážitek v každé místnosti vašeho domova. Díky této spolupráci můžete nyní využívat multiroom audio systém Loxone s prvotřídními reproduktory quadral a vytvořit si tak hudební ráj, který splní i ty nejnáročnější požadavky.

Špičkový zvuk pro každou místnost

Quadral nabízí širokou škálu reproduktorů, od kompaktních modelů pro nenápadné ozvučení až po výkonné sloupové reproduktory pro domácí kino. Bez ohledu na vaše preference a velikost prostoru si vyberete ten správný model, který vám poskytne křišťálově čistý zvuk a dokonalé podání všech hudebních žánrů.

Loxone Audioserver: Srdce vašeho multiroom systému

Loxone Audioserver je centrálním prvkem celého systému, který umožňuje přehrávání hudby z různých zdrojů (streamingové služby, internetová rádia, vlastní hudební knihovna) a její distribuci do jednotlivých místností. Díky intuitivnímu ovládání přes aplikaci Loxone můžete snadno vybrat, jakou hudbu chcete poslouchat a v jaké místnosti.

Více než jen hudba: Zvuková oznámení a informace

Loxone Audioserver toho umí mnohem víc než jen přehrávat hudbu. Můžete jej využít i pro zvuková oznámení o stavu vaší chytré domácnosti. Buďte informováni o dokončení pracího cyklu pračky, upozorněni na otevřené okno nebo dveře, nebo si nechte přečíst předpověď počasí. Loxone vám také připomene narozeniny vašich blízkých nebo důležité události.

S Loxone a quadral získáte:

  • Špičkový zvukový zážitek: Křišťálově čistý zvuk a dokonalé podání hudby v každé místnosti.
  • Intuitivní ovládání: Jednoduché ovládání celého systému pomocí aplikace Loxone.
  • Flexibilitu a přizpůsobivost: Široký výběr reproduktorů a možností nastavení.
  • Více než jen hudbu: Zvuková oznámení a informace o vaší chytré domácnosti.

Vytvořte si dokonalý zvukový systém pro váš chytrý domov s Loxone a quadral.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *