Loxone a Apple HomeKit

„Hey Siri, rozsvit světla!“ – Loxone a Apple HomeKit spojují síly

Váš chytrý dům Loxone se stává ještě chytřejším! Díky oficiální podpoře systému Apple HomeKit můžete nyní ovládat osvětlení, stínění, větrání, vytápění a další funkce pomocí hlasových povelů pro Siri. Stačí říct „Hey Siri“ a váš dům splní vaše přání.

Pohodlí na dosah ruky s aplikací Domácnost

Integrace Loxone a Apple HomeKit vám přináší nejen hlasové ovládání, ale také pohodlný přístup k vašim oblíbeným funkcím prostřednictvím aplikace Domácnost. Ovládací centrum vám umožní rychle a jednoduše spravovat váš chytrý dům, ať už používáte iOS, MacOS nebo iPadOS.

Vaše soukromí je naší prioritou

Víme, že ochrana osobních údajů je pro vás důležitá. Proto jsme při integraci s Apple HomeKit kladli maximální důraz na zabezpečení vašeho soukromí. Vaše data zůstávají v bezpečí a nikam se neodesílají. Komunikace mezi zařízeními Apple a vaším Miniserverem probíhá pouze v rámci vaší lokální sítě.

Vzdálený přístup s důrazem na bezpečnost

Pro vzdálený přístup k vašemu chytrému domu pomocí Apple HomeKit je potřeba mít doma zařízení jako HomePod, iPad nebo Apple TV. Váš iPhone se pak připojí k tomuto zařízení přes iCloud a komunikace s Miniserverem probíhá opět v rámci vaší lokální sítě. Vaše data jsou tak chráněna i při vzdáleném ovládání.

S integrací Loxone a Apple HomeKit získáváte nejen pohodlné ovládání chytré domácnosti, ale také jistotu, že vaše soukromí je v bezpečí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *