Inteligentní stínění Loxone

Zkroťte letní vedra s inteligentním stíněním Loxone

Bojujete s přehříváním interiéru během horkých letních dnů? Zapomeňte na klimatizaci a objevte inteligentní řešení od Loxone, které dokáže snížit teplotu v místnosti až o 9 °C. Díky kombinaci automatického stínění a regulace ventilace vytvoříte příjemné klima bez zbytečného plýtvání energií.

Chytré stínění podle aktuální potřeby

Inteligentní systém Loxone využívá data o poloze slunce, venkovní teplotě a intenzitě slunečního záření k přesnému řízení stínění. V průběhu dne jsou žaluzie nebo rolety spuštěny pouze v době, kdy je to nezbytné pro udržení optimální teploty. Tím je zajištěno dostatečné množství denního světla a zároveň minimalizován přehřev interiéru.

Noční režim pro úsporu tepla

Během noci, kdy slunce nesvítí, inteligentní stínění Loxone automaticky zamezuje úniku tepla. Žaluzie nebo rolety se spustí, aby vytvořily izolační vrstvu a pomohly udržet teplo uvnitř místnosti. Tím se snižují náklady na vytápění a zvyšuje se celkový komfort bydlení.

Optimální klima po celý rok

Inteligentní stínění Loxone není jen pro léto. Na jaře a na podzim se systém přizpůsobuje proměnlivému počasí a reaguje na výkyvy teplot. Díky tomu je zajištěno optimální klima v interiéru po celý rok, a to s minimální spotřebou energie.

Objevte výhody inteligentního stínění a regulace ventilace od Loxone a užijte si příjemnou teplotu ve svém domově bez ohledu na počasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *