Loxone: Více než alarm

Loxone: Bezpečnostní systém, který myslí za vás

Zabezpečení domova je víc než jen alarm. S inteligentním systémem Loxone získáte komplexní ochranu, která propojuje zabezpečovací prvky s ostatními funkcemi chytré domácnosti. Díky tomu váš domov nejen hlídá před zloději, ale také vás upozorní na hrozící požár, vytopení nebo jiné nebezpečí.

Více než jen alarm: Inteligentní detekce hrozeb

Loxone využívá celou řadu senzorů a detektorů, které neustále monitorují váš domov. Pohybová čidla, dveřní a okenní kontakty, detektory kouře a úniku vody – všechny tyto prvky spolupracují, aby včas odhalily jakékoliv riziko. V případě narušení bezpečnosti systém okamžitě spustí alarm, odešle vám upozornění na telefon a může aktivovat další ochranné mechanismy.

Odstrašení zlodějů: Simulace přítomnosti a další triky

Loxone nabízí unikátní funkci simulace přítomnosti, která náhodně rozsvěcí a zhasíná světla, ovládá žaluzie a přehrává zvuky, aby vytvořila dojem, že je někdo doma. Tím odradí případné zloděje a zvýší bezpečnost vašeho domova. Systém také dokáže spustit hlasitý alarm, rozblikat všechna světla nebo odeslat varovnou zprávu na váš telefon.

Komplexní ochrana pro váš klid

S Loxone nemusíte mít strach o svůj domov, ani když jste pryč. Systém vás upozorní na každou podezřelou aktivitu, ať už se jedná o vloupání, požár, vytopení nebo třeba jen zapomenuté otevřené okno. Díky propojení s dalšími funkcemi chytré domácnosti můžete také na dálku ovládat osvětlení, topení nebo zabezpečení, abyste zvýšili bezpečnost a zároveň šetřili energii.

S Loxone a inteligentním zabezpečením získáte:

  • Komplexní ochranu před různými riziky: Vloupání, požár, vytopení, únik plynu a další.
  • Okamžité upozornění na nebezpečí: Notifikace na telefon, spuštění alarmu, aktivace dalších ochranných mechanismů.
  • Odstrašení zlodějů: Simulace přítomnosti a další chytré funkce.
  • Pohodlí a kontrolu: Ovládání zabezpečení a dalších funkcí chytré domácnosti z jednoho místa.

Nechte Loxone hlídat váš domov a užívejte si klidný spánek i na dovolené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *