LOXONE optimalizuje využití energie

Fotovoltaika a inteligentní řízení: Klíč k maximálním úsporám

Úspory energií jsou dnes tématem číslo jedna pro každého majitele nemovitosti. Fotovoltaická elektrárna se stává stále populárnějším řešením, ale její skutečný potenciál se projeví až ve spojení s inteligentním řízením spotřeby. Systém LOXONE vám umožní využít vyrobenou energii naplno a minimalizovat tak vaše výdaje za elektřinu.

Efektivní využití přebytků energie

Systém LOXONE neustále sleduje výrobu energie z vaší fotovoltaické elektrárny. V případě přebytku, který by jinak byl dodán zpět do sítě za nízkou výkupní cenu, dokáže LOXONE automaticky spustit až 12 různých spotřebičů. Může se jednat například o ohřev vody, nabíjení elektromobilu, klimatizaci nebo topení. Tímto způsobem maximalizujete využití vlastní vyrobené energie a minimalizujete náklady na elektřinu.

Přehled o spotřebě a úsporách v aplikaci

S LOXONE máte dokonalý přehled o spotřebě a výrobě energie ve vaší domácnosti. Mobilní aplikace vám poskytne detailní informace o tom, kolik energie jste vyrobili, kolik spotřebovali a kolik jste ušetřili díky inteligentnímu řízení. Můžete tak snadno sledovat efektivitu své fotovoltaické elektrárny a optimalizovat její využití.

Investice, která se vyplatí

Pořízení fotovoltaické elektrárny je investice, která se vám vrátí v podobě nižších účtů za elektřinu a větší energetické nezávislosti. S inteligentním řízením LOXONE však můžete návratnost investice ještě urychlit a maximalizovat své úspory. Díky optimalizaci spotřeby a využití přebytků energie dosáhnete maximální efektivity vaší fotovoltaické elektrárny a snížíte své náklady na minimum.

Nenechte svou fotovoltaickou elektrárnu pracovat napůl. S inteligentním řízením LOXONE získáte maximum z vaší investice a ušetříte ještě více za elektřinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *