Zelený trávník i v létě?

Konec vyschlého trávníku: Inteligentní zavlažování Loxone

Léto je sice obdobím relaxace a dovolených, ale pro váš trávník to může být náročná zkouška. Vysoké teploty a nedostatek srážek mohou způsobit jeho rychlé vysušení a vznik nevzhledných hnědých ploch. S inteligentním zavlažováním Loxone však nemusíte mít obavy. Váš trávník bude svěží a zelený i v těch nejparnějších dnech.

Automatická závlaha podle potřeb vaší zahrady

Systém Loxone dokáže automaticky zavlažovat vaši zahradu podle jejích individuálních potřeb. Zohledňuje přitom aktuální počasí, typ půdy, druh rostlin a další faktory. Díky tomu je zajištěno optimální množství vody pro každou část zahrady, což vede k úspoře vody a zároveň k zdravému růstu rostlin.

Ovládání na dálku pro maximální pohodlí

S inteligentním zavlažováním Loxone máte svou zahradu pod kontrolou, i když nejste doma. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete snadno spustit nebo zastavit závlahu, upravit její intenzitu nebo nastavit časový plán. Díky tomu můžete být klidní, že vaše zahrada dostane potřebnou péči, i když jste na dovolené.

Více než jen zavlažování

Loxone nabízí mnohem více než jen automatické zavlažování. Systém dokáže integrovat i další prvky chytré zahrady, jako jsou například meteostanice, senzory vlhkosti půdy nebo osvětlení. Díky tomu můžete vytvořit komplexní systém, který se postará o vaši zahradu komplexně a efektivně.

Užijte si krásnou a zdravou zahradu bez námahy. S inteligentním zavlažováním Loxone bude váš trávník zelený a svěží po celé léto, i když budete na dovolené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *