Chytrý salón krásy v Praze

V srdci Prahy, na ulici Konšelská v Libni, se nachází nejmodernější a nejvybavenější salón krásy Loxone v České republice. Tento výjimečný projekt, dokončený v lednu 2024, nabízí svým klientům nejen prvotřídní služby, ale také jedinečný zážitek díky integraci nejnovějších chytrých technologií.

Salón je vybaven celou řadou inovativních řešení, která zajišťují maximální komfort a pohodlí jak pro návštěvníky, tak pro personál. Mezi tyto technologie patří zabezpečovací systém, který zajišťuje bezpečnost klientů a jejich majetku, a plnobarevné osvětlení, které vytváří příjemnou atmosféru a přizpůsobuje se individuálním potřebám.

Pro dokonalý zvukový zážitek je salon vybaven ozvučením přes Loxone Audioserver, který umožňuje přehrávání hudby a dalších zvukových efektů v různých zónách salonu. Ovládání stínění zajišťuje optimální množství denního světla a soukromí, zatímco kamerový systém přispívá k bezpečnosti a monitoringu prostor.

Pro maximální pohodlí klientů je salon vybaven podlahovým vytápěním, které zajišťuje příjemné teplo v chladných měsících, a klimatizací, která udržuje optimální teplotu v letních měsících. Jedním z nejzajímavějších prvků salonu jsou elektricky ovládané folie na sklo, které umožňují komfortní zatemnění oken s propuštěním denního světla. Tato unikátní technologie zajišťuje soukromí klientek při zachování dostatku přirozeného světla, což vytváří příjemnou a relaxační atmosféru.

Pokud hledáte salon krásy, který nabízí nejen prvotřídní péči, ale také jedinečný zážitek v moderním a technologicky vyspělém prostředí, navštivte nás na adrese Konšelská 2, Praha 8 – Libeň.

Pro více informací o chytrých technologiích Loxone pro váš domov navštivte: www.inteligentnidomyabyty.cz/loxone/

Objevte širokou škálu produktů pro chytré domy v našem e-shopu: www.idbsmart.cz

Zajímáte se o fotovoltaické elektrárny? Navštivte náš web: www.idb-solar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *